درباره ما

گروه تولیدی بازرگانی توتاص ، فعالیت خود را در سال 1350، با هدف تأمین و توزیع انواع ابزار آلات و لوازم ایمنی مورد نیاز صنعت آغاز نمود. این گروه پس از کسب تجربه لازم و بررسی نیاز صنایع، از سال 1382با تمرکز بر تکمیل مجموعه محصولات خود ، شروع به واردات برخی از اقلام مورد نیاز بازار نمود.
خلاء وجود عینک های ایمنی منطبق با استاندارهای جهانی در سال 1388 در بازار داخل، متخصصان مجموعه را بر آن داشت که تمرکز اصلی فعالیت های گروه را در کنار سایر ابزارهای صنعتی، بر روی تأمین عینکهای ایمنی و محافظ صنعتی بگذارند.
بیش از 50سال تجربه
بیش از 600 مشتری راضی
محصولاتی با استاندارد جهانی
استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته
گروه توتاص در زمینه تولید و تامین لوازم و تجهیزات ایمنی تا کنون با ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی مانند وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزارت دفاع، شرکت مپنا، شرکت فومن شیمی، پتروشیمی تبریز، صنایع هوایی یاعلی، شرکت ایرانخودرو، شرکت سایپا و ….. همکاری داشته و از تخصص و تجربه لازم برخوردار است، در حال حاضر این گروه موفق به ایجاد اشتغال زایی مستقیم و اشتغال زایی غیرمستقیم در سطح کشور عزیزمان ایران شده است.
چشم انداز 5 سال آینده گروه توتاص تبدیل شدن به لیدر بازار و برند اول کشور در زمینه های لوازم ایمنی و همچنین صادرات به کشورهای حوزه خلیج فارس، خاورمیانه، اروپا و ….. است.

پایه گذاری توتاص : آغاز فعالیت توتاص با هدف تامین و توزیع انواع ابزار آلات و لوازم ایمنی مورد نیاز صنعت

فهرست