درباره ما

توتاص چه کار می کند

معرفی شرکت

توتاص در زمینه تولید و توزیع ابزار صنعتی کار می کند . توانایی توتاص در زمینه فراهم آوردن تجهیزات ایمنی صنعتی است. عینک ، کلاه جوشکاری ، ماسک جوشکاری و انواع کمبربند ایمنی ، تجهیزاتی هستند که می توانید در ویترین توتاص آن ها را بیابید .

تخصص اول شرکت ما، تولید و توزیع لنزهای عینک در جهت محافظت از چشم است. البته این تنها تخصص ما نیست . ماسک های جوشکاری اتوماتیک ، کمربندهای ایمنی متفاوت ، همه و همه ابزاری هستند که توتاص در زمینه تولید و توزیع آن ها حرف اول را می زند . 

  • بیش از 50سال تجربه
  • بیش از 1000 مشتری خوشحال و پروژه های به پایان رسیده
  • گارانتی بدون قید و شرط
  • استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های مدرن و پیشرفته
1350

پایه گذاری توتاص

شروع کار با فروش ابزارهای صنعتی ایمنی

1385

گسترش شرکت

در این برهه از زمان با توجه به خلاء موجود در حوزه ایمنی چشم شروع به رشد و گسترش شرکت کردیم و عینک های ایمنی را در صدر واردات خود قرار دادیم

1390

تخصصی کردن شرکت

از سال 1390 به بعد بصورت تخصصی در زمینه ایمنی چشم شرکت را گسترش دادیم و خود نیز به زمره تولید کنندگان عینک های ایمنی چشم و لنزهای ایمنی پرداختیم.

چرا باید به توتاص اعتماد کنید

تمرکز اول شرکت توتاص دریافت استانداردهای ایرانی و اروپایی بود. استاندارد های مرکز تحقیقات وزارت کار ایران، مجوز از سازمان غذا و دارو و استانداردهای اروپا همگی مواردی هستند که توتاص توانسته به دلیل تولید با کیفیت و مطابقت محصولات خود با استانداردها آن ها دریافت کند. با گذراندن موفق این گام ها و دریافت مجوزهای ضروری و لازم تولید ابزارهای ایمنی، آیتمی که هم اکنون در صدر اهداف توتاص قرار دارد کیفیت است ، یعنی چیزی فراتر از استانداردها که خوشبختانه تا به امروز به این هدف متعالی نیز دست یافته است.

20کارشناس
50+سال تجربه
2000+پروژه تکمیل شده
200+مشتری خاص