درباره ما

توتاص 

معرفی شرکت

گروه تولیدی بازرگانی توتاص ، فعالیت خود را در سال 1350، با هدف تأمین و توزیع انواع ابزار آلات و لوازم ایمنی مورد نیاز صنعت آغاز نمود. این گروه پس از کسب تجربه لازم و بررسی نیاز صنایع، از سال 1382با تمرکز بر تکمیل مجموعه محصولات خود ، شروع به واردات برخی از اقلام مورد نیاز بازار نمود.

خلأ وجود عینک های ایمنی منطبق با استاندارهای جهانی در سال 1388 در بازار داخل، متخصصان مجموعه را بر آن داشت که تمرکز اصلی فعالیت های گروه را در کنار سایر ابزارهای صنعتی، بر روی تأمین عینکهای ایمنی و محافظ صنعتی بگذارند.

  • بیش از 50سال تجربه
  • بیش از 600 مشتری راضی
  • محصولاتی با استاندارد جهانی
  • استفاده از تجهیزات و تکنولوژی های پیشرفته
1350

پایه گذاری توتاص

آغاز فعالیت توتاص با هدف تامین و توزیع انواع ابزارآلات و لوازم ایمنی مورد نیاز صنعت

1388

تمرکز بر روی ابزار ایمنی

با توجه به خلا موجود در بازار، متمرکز شدن توتاص برای تامین و تولید لوازم ایمنی به خصوص عینک

1393

تولید داخل

تولید داخلی عینک مطابق استانداردهای جهانی

تلاش توتاص در زمینه تولید

در سال 1391، با تثبیت جایگاه مجموعه، در بازار داخل با برند ” توتاص” ، همکاری با دانشگاههای برتر کشور در زمینه تحقیقات علمی و فنی به منظور تولید داخل، آغاز و اولین نمونه ها در سال 1393با موفقیت، تولید و روانه بازار گردید. هم اکنون این گروه تخصصی ترین، کامل ترین و بزرگترین مرکز تولید و تأمین عینک های ایمنی صنعتی و محافظ در ایران، با مجموعه ای با بیش از 20 نوع عینک با کیفیت ها و کاربردهای مختلف می باشد که کلیه محصولات مجموعه، الزامات استانداردهای بین المللی نظیر  EN166و ANSI Z87.1  را پاس کرده و دارای تأییدیه های وزارت کار است.

20+کارشناس
50+سال تجربه
500+پروژه تکمیل شده
200+مشتری خاص
×

پشتیبانی واتس اپ

توتاس تولز آماده پاسخگویی به صورت شبانه روزی به شما مشتریان عزیز میباشد

×