عینک تیراندازی زرد چه اهمیتی در این حرفه دارد

عینک تیراندازی زرد چه اهمیتی در تیراندازی دارد

رفتن به میدان تیر می تواند یک روش عالی برای تقویت تیراندازی شما باشد. البته ، رعایت ایمنی مناسب هنگام استفاده از سلاح گرم برای هر صاحب اسلحه ای بسیار مهم است. اگرچه به احتمال زیاد اصول ایمنی اسلحه را می دانید ، برای محافظت از خود در میدان تیر یا استفاده از سلاح گرم باید اقدامات دیگری را نیز انجام دهید. به عنوان مثال ، عینک تیراندازی زرد با نسخه مناسب ، هر زمان که قصد استفاده از اسلحه را دارید ، باید با شما باشد.

عینک تیراندازی زردهنگام تیراندازی از خود محافظت کنید

عینک تیراندازی زرد ایمنی به چند دلیل ضروری است. اگر برای دیدن بهتر به عینک نیاز دارید ، درنتیجه عینک طبی برای تیراندازی لازم است تا به شما کمک کند تا هدف خود را ببینید و از شلیک به منطقه ای غیر از هدف مورد نظر خودداری کنید. کسانی که برای دیدن نیاز به عینک ندارند نیز برای محافظت از چشم در برابر آسیب احتمالی به عینک تیراندازی احتیاج دارند. لگد زدن سلاح هنگام تیراندازی در بعضی مواقع تعجب آور است. اگر بازوی شما به طور غیر منتظره ای به سمت صورت شما توسط ضربه حاصل از شلیک رانده شود ، عینک تیراندازی زرد و محافظ با دوام چشم شما را از ضربه ناگهانی محافظت می کند.

عینک تیراندازی زردبرای کاهش نور آبی مضر به عینک تیراندازی نیاز دارید

عینک تیراندازی زرد انتخاب مورد نظر بسیاری از کارشناسان اسلحه گرم است. رنگ زرد روی این لنزها ، نور آبی را فیلتر می کند ، نور آبی اغلب دید را ضعیف می کند و باعث می شود اجسام کم تر دیده شوند. با استفاده از عینک زرد هنگام عکسبرداری ، می توان نور آبی مه را فیلتر کرد و تصویر واضح تری از آنچه را مشاهده می کنید ، به شما ارائه می دهد. برخی از متخصصان همچنین اظهار دارند که رنگ زرد به بهبود درک عمق فرد از صحنه کمک می کند . این حقیقت می تواند در هنگام کار با سلاح ، دقت کلی را افزایش دهد و احتمال از دست دادن هدف را کاهش دهد.

چرا عینک های تیراندازی را به رنگ زرد می سازند

عینک های مخصوص تیراندازی زرد هستند زیرا این رنگ برای فیلتر کردن اشعه ماورا بنفش نور آبی شناخته شده است. لنزهای زرد برای بهبود توانایی دیدن و تشخیص اشیا به فرد کمک می کنند، همچنین افزایش درک عمق و ایجاد سهولت در تمرکز را نیز می توان با آن ها بدست آورد.

آیا می توان از عینک های تیراندازی در داخل خانه نیز استفاده کرد

از آنجا که بسیاری از هدف های تیراندازی و  شلیک در داخل محیط بسته قرار دارند ، قطعاً حتی در داخل خانه یا محل تیراندازی نیز باید عینک تیراندازی زرد استفاده کنید. عینک زرد هنوز هم سودمند خواهد بود ، هرچند برخی معتقدند که در هنگام فیلتر کردن چراغ های آبی که در محیط های داخلی وجود دارد ، رنگ نارنجی می تواند کمی مفیدتر باشد.

لنزهای پلاریزه تا چه اندازه در عینک های تیراندازی سودمند هستند

پلاریزه یا قطبی بودن لنز آپشن دیگری است که ممکن است بخواهید هنگام سرمایه گذاری در خرید عینک ایمنی آن را در نظر بگیرید. لنزهایی که قطبی شده اند باعث کاهش تابش خیره کننده در چشم فرد می شوند.نورهایی که از سطوحی مانند آب یا برف منعکس می شوند توسط لنزهای پلاریزه جذب نمی شوند. این ویژگی می تواند برای کسانی که غالباً در فضای باز تیراندازی می کنند تفاوت زیادی ایجاد کند.

رنگ لنزهای بکار رفته در عینک های تیراندازی

رنگ های مختلف لنزهای عینک ایمنی دید شما را در شرایط مختلف نوری افزایش می دهند و به شما کمک می کنند با وضوح و درک عمق بیشتری هر آنچه را که می خواهید مشاهده کنید. وضوح و درک عمق دو مشخصه ای هستند که هر تیرانداز به آن ها نیاز دارد.

لنزهای زرد / نارنجی: عینک تیراندازی زرد و یا عینک ایمنی با رنگ زرد یا نارنجی تمایل دارند “نور آبی” مانند مه منتشر شده در یک روز ابری را مسدود کنند ، اما رنگ نارنجی انتخاب بهتری برای هدف های تمرینی است. این رنگ ها تمایل به ایجاد یک دید دقیق تر دارند ، به شما کمک می کنند تا عمق را بهتر درک کنید و در نتیجه دقت را بهبود می بخشند.

لنزهای کهربایی: لنزهای کهربایی ، رنگ لنز بسیار محبوبی هستند. آن ها همچنین نور آبی را مسدود کرده و در نور کم و روزهای ابری بهترین عملکرد را دارند. رنگ کهربا یک تضاد عالی بین رنگ ها ایجاد می کند .

لنزهای بنفش / آبی: اگر در یک محل تیراندازی با پس زمینه درختان زیبا در اطراف خود هستید ، می خواهید از رنگ لنز بنفش یا آبی کمک بگیرید. این رنگ ها به بهبود کنتراست کمک می کنند ، به ویژه در برابر سبزه ها (درختان / چمن ها) و هدف های تیراندازی گذاشته شده ، نگاه شما را به هدف و فقط هدف معطوف می کنند.

لنزهای قهوه ای: برخی از شکارچیان و تیراندازان هدف ، لنزهای قهوه ای را ترجیح می دهند ، زیرا توجه را به اهداف نارنجی رنگ جلب می کنند. آنها در مزارع یا سایر مناطق باز و به ویژه در زیر نور شدید خورشید بهترین عملکرد را دارند. بسیاری از شکارچیان می دانند که لنزهای قهوه ای “تسکین دهنده” هستند و خستگی چشم را کاهش می دهند ، که به آن ها کمک می کند تا هوشیار باشند.

لنزهای خاکستری: خاکستری رنگی است که در اطراف ما زیاد به چشم می خورد. لنزهای خاکستری میزان نور اطراف شما را کاهش می دهد و به شما این امکان را می دهد که تن رنگ متعادلی را ببینید. برای شرایط روشن ایده آل است و به شما کمک می کند تا از سطح کنتراست و عمق برخوردار شوید.

کدام رنگ لنز عینک ایمنی تیراندازی برای شما مناسب است و چرا؟ هر شکارچی یا تیراندازی رنگ دلخواه خود را می تواند  انتخاب کند که با آن احساس راحتی می کند. توجه به شرایط مختلف نور و چشم انداز در اطراف مکان تیراندازی می تواند به شما کمک کند که رنگ لنز مورد علاقه خود را انتخاب کنید. خوشحال می شویم نظرات و تجربیات شما در این زمینه را بشنویم.

برای دیدن عینک تیراندازی زرد توتاص بر روی لینک زیر کلیک کنید.

منابع : safetygearprosafetyglassesusa

عینکعینک ایمنیعینک تیراندازیعینک طبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×

پشتیبانی واتس اپ

توتاس تولز آماده پاسخگویی به صورت شبانه روزی به شما مشتریان عزیز میباشد

×